Search
Ibiza Drop In Basin Bathroom Sink - White
By: Cheviot
Item
C1108W
$199.00
Ships Free - in 3 weeks
(select options to change details)
PRODUCT DETAILS
OVERVIEW
- Drop-In Style Basin Sink
- Vitreous China Construction
- Free Shipping on all orders!
- Important: Item must be inspected within 48 hours of receipt
SPECIFICATIONS
(select options above to update)
| Faucet Centers | 4" |
|---|---|
| Finish | White |
| Height | 18-1/8" |
| Installation Type | Drop-In |
| Length | 20-1/2" |
| Material | Vitreous China |
| Width | 16" - 20" |
| Number of Basins | 1 |
| Overall Dimensions | 20-1/2" L x 20-1/2" W x 18-1/8" H |
| Overflow | No |
| Shape | Rectangle |
| Sink Style | Drop-In |
| Width | 20 1/2" |
Product Features
Resources
Login and Registration Form