Search
Console Lavatory Sink with Square Sink
By: Randolph Morris
Item
RMM061-CON-S
Starting at:
$599.00
10% off with code END10
Free Shipping Eligible - Select option for availability
(select options to change details)
PRODUCT DETAILS
OVERVIEW
- Sink is contructed of high-quality porcelain
- Overflow hole prevents spillovers
- Faucet Sold Separately
- Free Shipping on all orders!
- Important: Item must be inspected within 48 hours of receipt
SPECIFICATIONS
(select options above to update)
| Certification | cUPC |
|---|---|
| Drain Size | 1 1/2" |
| Inside Dimensions | 18 1/2"L x 11 3/4"W |
| Installation Type | Console |
| Material | Vitreous China |
| Number of Basins | 1 |
| Overall Dimensions | 26-3/8" L x 19-3/8" W x 38-5/8" H |
| Overflow | Yes |
| Promotional Code | 10% off with code END10 |
| Shape | Square |
| Width | 26-3/8" |
Product Features
Resources
Login and Registration Form