Search
Luxury Wooden Toilet Seat Cover - Medium Wood
By: Randolph Morris
Item
RMXR-SC01
$84.99
15% off with code VIP15
(select options to change details)
PRODUCT DETAILS
OVERVIEW
- Features a soft close seat
- Constructed of heavy-duty Oak Wood
- Easy Installation
- Includes chrome harware
- Available in finishes: Medium Wood, Brown Oak and Gloss Black
- Eligible for Free Shipping on orders $99+
- Important: Item must be inspected within 48 hours of receipt
SPECIFICATIONS
(select options above to update)
| Finish | Medium Wood |
|---|---|
| Height | 1" |
| Length | 15-5/16" |
| Material | Wood |
| Mounting Hardware Included | Yes |
| Overall Dimensions | 15-5/16" L x 14-3/8" x 1" H |
| Promotional Code | 15% off with code VIP15 |
| Shape | Elongated |
| Weight | 9 lbs |
| Width | 14 3/8" |
Product Features
Resources
Login and Registration Form